تبلیغات
دنیای سیمز(SimsWorld) - رمز جادویی سیمز 3 (TCE T)

تبلیغات

[-Text3-]
سایت اسکینک دات آی آر

خب؛اول از هر چیز Ctrl+Shift+C رو نگه دارید تا پنجره رمز باز بشه و بعد وارد کنید :    testingcheatsenabled true

و حالا کارآیی ها:

1-رمز های صندوق پستی!!

یه دسته کاربرد ها هستن که باید با استفاده از صندوق پستی اون ها رو فعال کنید!به این صورت:در حالی که Shift رو نگه داشتید روی صندوق پستی کلیک کنید؛گزینه های زیر رو میبینید:(نام گزینه:توضیح)


Make Me Know Everyone:با انتخاب این گزینه تمام افرادی که در شهر ساکن هستن به لیست آشنایان شما اضافه میشن!و می تونید تو لیست همه افراد شهر رو ببینید.


Make Friends For Me: با انتخاب این گزینه؛رابطه دوستی شما به طور تصادفی یکی از افراد شهر بهبود پیدا می کنه ؛ممکنه این فرد در لیست شما باشه و اگر هم نباشه با رابطه دوستی خوب به لیست اضافه میشه.


Make All Happy:با این گزینه می تونید پارتی های شگفت انگیزی داشته باشید!!با انتخاب این گزینه همه افراد حاضر در خونه شما؛حالا میخوان چند نفر در یک پارتی باشن و یا یک دوست عادی؛به درجه بالایی از شادی میرسن؛نیاز ها شده و اثر مودلت های مثبت اعمال خواهد شد!


Make Needs Static:باعث میشه تا نیاز های شما پر بشن و برای همیشه پر بمونن؛در این صورت نیاز به رفع اون ها نخواهید داشت و می تونید به کار های مورد علاقتون رسیدگی کنید.برای غیر فعال کردن این حالت روی صندوق پست کلیک کنید اینبار به جای گزینه Make Needs Static؛گزینه Make Needs Dynamic رو میبینید که اگر انتخابش کنید نیاز ها به حالت عادی باز خواهند گشت!


Force Visitor:گزینه جالبیه!اگه دلتون گرفته و چند وقته که مهمون نداشتید و دوستانتون هم پیشتون نمیان؛با انتخاب این گزینه به طور تصادفی یکی از افراد شهر به خونه شما میاد!


Force NPC:با انتخابش یه لیست از افراد خاص مثل پرستار بچه؛پلیس؛اتش نشان و ... و حتی فرشته مرگ رو میبینید که با انتخاب هر کدوم؛شخص مورد نظر به خونتون میاد.

Set Career:گزینه ای برای تعیین شغل فرد و درجه شغلی.با انتخاب این گزینه یه لیست از مشاغل موجود میاد(مثل موزیسین) که با انتخاب اون درجات مختلف شغلیش هم میاد(مثل ستاره راک یا مدیر گروه و ...)که میتونید با این گزینه ها خیلی راحت شغل مورد علاقتون رو انتخاب کنید؛بدون اتلاف وقت و ترفیع و تنزلات بی حد اندازه!


2-غیب و ظاهر شدن:

وقت در بازی سیمز هم طلا حساب میشه؛کسی منکر این قضیه نیست که رفت و آمد همواره بخشی از وقت شما رو میگیره؛حالا چه پیاده باشه؛چه با ماشین یا تاکسی یا حتی مترو.با وارد کردن رمز testingcheatsenabled true ؛در حالی که shift رو نگه داشتید رو نقطه ای که قصد دارید برید کلیک کنید؛گزینه teleport رو میبینید؛با انتخابش فرد با یه چشم به هم زدن در محل حاضر میشه !

 

3-ویرایش کاراکتر:

بعد از وارد کردن رمز؛در حالی که شیفت رو نگه داشتید روی کاراکتر خودتون کلیک کنید؛گزینه های زیر ظاهر میشن:

Trigger Age Transition:با انتخاب این گزینه فرد مورد نظر یه رده سنی بزرگتر میشه؛اگر نوجوان باشه؛جوان و اگه بزرگسال باشه؛پیر میشه.

Modify Traits:ویرایش خلقیات و شخصیت فرد مورد نظر؛ممکنه فرد دارای خصوصیتی باشه که مورد علاقه شما نیست(مثل خواب سنگین!) که با انتخاب این گزینه می تونید شخصیت فرد رو دست کاری کنید.

همچنین یک گزینه برای edit کردن کاراکتر ظاهر میشه که میتونید با استفاده از اون به بخش ساخت و ساز برید و از نو شخصیتتون رو بسازید.

 

4-افزودن فردی خاص به خانواده:

وقتی شیفت+کلیک می کنید روی فردی که متعلق با خانواده نیست؛با گزینه Add to Household مواجه میشید که اگر انتخابش کتید فرد به خانواده شما اضافه میشه و می تونید اون رو کنترل کنید.


5-از بین بردن مودلت ها(حالات روحی) منفی:

هر اتفاقی توی زندگی سیم ها تاثیر داره؛خوردن یک غذای مفصل به سیم مودلت مثبت و دیدن یک روح یا اتش سوزی مودلت منفی میده.مودلت های منفی از شادی افراد کم میکنن؛با روش زیر می تونید اون ها رو حذف کنید:

بعد از وارد کردن رمز؛در حالی که کلید Ctrl رو نگه داشتید؛روی مودلتی که قصد حذفش رو دارید کلیک کنید تا سریعا حذف بشه!


6-تغییر در نوار نیاز ها:


شاید دلتون بخواد یه نیاز رو سریعا پر(یا خالی) کنید.برای این کار در حالی که shift رو نگه داشتید؛کلیک موس رو روی نوار یک نیاز نگه دارید و به چپ(برای زیاد شدن) یا به راست(برای کم شدن) بکشید.نگه داشتن کلیک و کشیدن موس به چپ و راست رو اصطلاحا drag کردن میگن.


7-تغییر در میزان دوستی ها:

شاید بخواید با دشمن خونیتون دوست باشید!اما به روش عادی بیاد کلی با فرد حرف بزنید و منت بکشید.

در لیست افراد؛در حالی که shift رو نگه داشتید روی نوار دوستی کلیک و darg کنید تا درجه دوستی رو تغییر بدید.


8-خرید خانه یا زمین بدون پول:

پس از وارد کردن رمز جادویی؛عبارت freereakstates رو وارد کنید تا بدون توجه به پول بتونید خونه مورد علاقتون رو بخرید.


9-باز کردن بخش خرید لوازم مخفی:

پس از وارد کردن رمز؛دوباره پنجره رمز رو باز کنید و وارد کنید buydebug .حالا به بخش خرید برید و برای حالت طبقه بندی گزینه sort by function رو انتخاب کنید.حالا کنار گزینه ها؛یه خونه جدید با ایکون علامت سوال میبینید که میتونید از این بخش ماهی؛دانه های مخفی و لوازم و اشیای مخفی رو خریداری کنید.


10-حذف هر چیزی:

پس از وارد کردن رمز؛روی هر شی یا انسانی که میخواید حذف کنید شیفت+کلیک کنید و گزینه delet رو انتخاب کنید!


11-کسب اسان Life Time Rewards :

تو بخشی که شهر رو انتخاب می کنید کد جادویی رو وارد کنید و بعد با یه خانواده بازی رو شروع کنید.بعد بخش مربوط به لایفتایم ریواردز رو باز کنید؛جایی که تصویر صندوقچه داره؛در حالی که ctrl رو نگه داشتید کلیک کنید تا لایف تایم ریوارد کسب کنید.برای راهنمایی دقیق تر به این پست مراجعه کنید.


 

نکات مهم:

*-برای انجام کار های بالا باید اول از همه رمز testingcheatsenabled true رو وارد کنید.

**-رمز رو فقط و فقط یکبار وارد کنید.

***-به توضیحات دقت کنید؛برای انجام بعضی رمز ها باید شیفت+کلیک انجام شود؛برای بعضی ها کلیک+کنترل.

****-متاسفانه دلیلش رو نمیدونم اما مواردی مشاهده شده که این رمز یا رمز buydebug عمل نکرده.اما روی بیشتر نسخه ها رمز ها عملی هستن.

****-دوستان این لیست هنوز کامل نشده و ادامه داره؛بعدا هم به این لیست سر بزنید!سعی می کنم چیزایی بهش اضافه کنم****

 

 

بالا